פינות אוכל מזכוכית

שולחן, הוא רהיט נפוץ המשמש לאכילה, להנחת חפצים, אכילה ומשחקים שונים.

פינת אוכל מזכוכית דגם אלגרה

קיימים סוגים שונים של שולחנות. המבנה הסטנדרטי של השולחן כולל משטח וארבע רגליים. השולחנות עשויים מחומרים שונים עץ, פלסטיק ומתכות שונות. 

פינות אוכל העשויים מזכוכית, הם שולחנות שהמשטח העליון שלהם עשוי מזכוכית והרגליים שלהם בנויים מחומרים אחרים כמו נירוסטה או עץ או אפילו אבן. בעבר, אנשים נרתעו לרכוש פינות אוכל מזכוכית, כי הם פחדו שהזכוכית עלולה להישבר ושאנשים עלולים להיפצע, שכיום בונים מזכוכית חזקה ועמידה, ואין לחשוש תישבר.

הזכוכית השקופה משרה אווירה אלגנטית ועדינה. גם הניקוי של משטח הזכוכית פשוט,

פינת אוכל מזכוכית דגם ארומהיש כיום חומרי ניקוי שיגרמו לכתמים להעלם.הזכוכית של השולחנות

עיצוב הזכוכית לפינת האוכלעמידים מפני שריטות. פינות אוכל מזכוכית נותנים תחושה של מרחב יותר גדול ומואר לכן הם מתאימים לחללים ביתיים קטנים יחסית, הם יוצרים אשליה אופטית של חלל גדולי יותר.

עיצוב הזכוכית לפינת האוכל

עבודות עיבוד הזכוכית כולל חיתוך הזכוכית, ליטוש, צריבה, הדבקה, דיוק ורמת גימור גבוהה, מאפשר יצירת רהיט יפה, בטיחותי ומקורי. כיום יש אפשרות להגדיל פינות אוכל מזכוכית על ידי פטנטים ייחודיים ומעניינים. שולחנות מזכוכית ניתן למצוא בעיצובים שונים ובשילובים של חומרים אחרים. יתרונם של פינות אוכל מזכוכית הוא השקיפות שלהם המאפשרת חשיפת הרצפה או השטיח.

פינת אוכל מזכוכית דגם קורל

יופי וקסם ניתן למצוא רק ברהיטים עשויים זכוכית. מי שחובב  רהיטים מזכוכית, מעריץ את האסתטיקה, היופי, האלגנטיות ושאר האלמנטים 

העיצובים והאיכויות שיש לריהוט העשוי זכוכית. תעשיית הזכוכית בארץ היא מן המתקדמות והחדשניות, יש הרבה אנשי מקצוע, חברות, יבואנים, משווקים ומיצרים.